Forum Hohe Strona Główna Hohe
Forum indianistyczne
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

sklep łuczniczy-promocja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hohe Strona Główna -> Linki do interesujacych stron, portali, czatów...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.Stopa
Weteran


Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 1123

PostWysłany: Czw Lip 16, 2009 20:27    Temat postu: sklep łuczniczy-promocja Odpowiedz z cytatem

Może kogoś to zainteresuje:

"Dzien dobry Smile.
W strzaly.pl dbamy o naszych klientów. W zwiazku z medialna nagonka na kryzys, postanowilismy wspomóc naszych klientów w tych ciezkich czasach. Przygotowalismy dla kazdego naszego klienta prezent w postaci bonu towarowego na kwote 5zl. Nie wymagamy zadnej minimalnej kwoty zakupu! Mozna zamówic towar nawet za 5zl i nie zaplacic za niego ani zlotówki Smile.

Dla tych, którzy czekali na taka okazje i przygotowali budzet w wysokosci co najmniej 100zl mamy kolejne 5zl, a wiec razem 10 Smile.

Jak skorzystac z tej oferty? Wystarczy wejsc do naszego sklepu internetowego - www.strzaly.pl (od nie dawna róniez z polskimi znakami - www.strzaly.pl ), dodac interesujacy Panstwa asortyment do koszyka i przy skladaniu zamówienia wpisac w uwagach do zamówienia "Jestem ofiara kryzysu, chcialbym/chcialabym skorzystac z rabatu" Smile. NIE jest przy tym wymagana zadna rejestracja w serwisie itp.

Oczywiscie, jesli maja Panstwo znajomych, którym równiez kryzys dal sie we znaki ich równiez chetnie wspomozemy. W koncu przyjaciele naszych klientów równiez sa naszymi przyjaciólmi Wink.

Z powazaniem,
Ekipa Strzaly.pl"

Arrow http://sklep.strzaly.pl/index.php?k1,lucznictwo
_________________
Ake wacinyankinkte yelo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Czw Lip 16, 2009 20:27    Temat postu:

Powrót do góry
shunkaha maza
Hohe


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2563
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łee,może tak od razu przepraszam,jak kogoś uraziłem ,ale 700 zł za łuk(no niech będzie bloczkowy,to warto),ale inny to ja sobie sam zrobię w miesiąc za psie pieniądze i też zrobię z niego kuku temu,komu będę chciał(w końcu jak człek był mały,to sobie umiał sporządzać różne narzędzia "in kill",np.bows. i to z grotem np.ze spłaszczonego młotkiem i zaostrzonego gwoździa(,więc z czym do gości -z widelcem po zupę,z giębą po pączki..)-żartowałem.człowiek,wbrew pozorom jest bardzo łatwy "in kill",trzeba tylko wiedzieć ,jak to zrobić.Może się pomyliłem,co do celu w/w reklamy i linków -to przepraszam.I"m drinking is day,i'm sorry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Sie 30, 2009 20:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hohe Strona Główna -> Linki do interesujacych stron, portali, czatów... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hohe  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group