Forum Hohe Strona Główna Hohe
Forum indianistyczne
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Forum indianistyczne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hohe Strona Główna -> Linki do interesujacych stron, portali, czatów...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ree
Administrator


Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 1772
Skąd: Trzeszczące Lasy

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 09:10    Temat postu: Forum indianistyczne Odpowiedz z cytatem

Godne polecenia fora naszych przyjaciół ze wschodu:

http://siberian-pw.flybb.ru/

http://www.mesoamerica.ru/indians/north/north_index.html

http://pwhighway.spb.ru/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Paź 19, 2007 09:10    Temat postu:

Powrót do góry
M.Stopa
Weteran


Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum "indiańskie" :

http://www.indianie.info/ Very Happy
_________________
Ake wacinyankinkte yelo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
shunkaha maza
Hohe


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2561
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Forum"indiańskie"................

Ostatnio zmieniony przez shunkaha maza dnia Nie Lut 07, 2010 15:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shunkaha maza
Hohe


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2561
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zapytałem modera forum "indianie.info",dlaczego zawsze,jak się wpisze na 'indianie.info"nazwę 'hohe.phorum.pl",to wyskakuje nazwa"konkurencja:D".Oto cytat z odpowiedzi tego pana:
-".........co do konkurencji,to tak traktuję tamto forum(czyli "hohe"),inne linki nie są "zagrożeniem"i dlatego są pozostawione w oryginalnej postaci.Słowo zagrożenie dałem w cudzysłów,bo to spore nadużycie w stosunku do nich....,ale taka opieka,by za bardzo nie rośli w siłę,im nie zaszkodzi....".
Dziwne stwierdzenie.Jaka "konkurencja",jakie"zagrożenie"-na 'indianie.info"ponad 1400 użytkowników,na "hohe"-45 na dzień dzisiejszy,jaka "opieka".Czym to jest spowodowane-zadrością ,zawiścią?A jeśli tak,to czego ten pan zazdrości "hohe"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ree
Administrator


Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 1772
Skąd: Trzeszczące Lasy

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tacy są nasi "indianiści". Tworzą sobie dziwne organizacje, trąbią że to po to, by propagować wiedzę o Indianach w Polsce, a jak co do czego to tępią tych, którzy to właśnie od dawna robią. Tak jak właściciela forum indianie.info jeszcze mogę zrozumieć, bo on indianistą nie jest i się Indianami nigdy nie interesował, a swoje forum traktuje ambicjonalnie, tak reszty "starych" indianistów go popierających nijak nie potrafię zrozumieć. Co więcej, to właśnie mi się zarzuca tworzenie jakichś rozłamów (stwierdzenie bardzo modne wśród indianistów), bo ośmieliłem się założyć forum wolne od pierdół (na których obecność tam nie miałem i nie mam żadnego wpływu - moje posty prostujące pojawiające się tam bzdury były uparcie i konsekwentnie usuwane), a przeznaczone do wymiany wiedzy tematycznej. Na Hohe link do forum indianie.info od dawna jest i nikt z nas nie traktuje go jako konkurencję czy jakiekolwiek zagrożenie. W końcu widać i forum do pogadania o głupotkach jest w narodzie potrzebne i ja tego nie neguję. Szkoda tylko że ludzie nazywający siebie szumnie indianistami robią, co mogą, aby do innych nie trafiała konkretna wiedza o Tubylczych Amerykanach. Jedynym powodem takiego postępowania adminów brązowego forum, który mi na myśl przychodzi, jest zwykła ludzka zawiść. Może kiedyś z tego wyrosną.
_________________
“Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują.” - George Washington
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shunkaha maza
Hohe


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2561
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I link do strony PRPI w oryginalnym brzmieniu jest("indianie.eco.pl") i nikt nie traktuje go jako "konkurencji:D"(jak to nazywa "hohe"moder z"indianie.info")i zagrożenia......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serpent
Hohe


Dołączył: 05 Cze 2009
Posty: 1085
Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieńmy temat. Włosi okazało się mają fajną stronę indianistyczną, tylko pozazdrościć: http://www.farwest.it/
_________________
„Gdyby zwyciężeni napisali historię swojej klęski,
zwycięzcom przy jej lekturze na myśl by nie przyszło,
że jest to historia ich zwycięstwa”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shunkaha maza
Hohe


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2561
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę,że Italiani na swoim forum wykorzystują te same źródła,co my.Całkiem,całkiem strona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shunkaha maza
Hohe


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2561
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A forum"indiańskie", które traktowało nas jak konkurencję chyba zamarło. Kupa różnych śmieci na "indianie.info.pl". Z polskojęzycznych indiańskich chyba tylko my jeszcze działamy aktywnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ree
Administrator


Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 1772
Skąd: Trzeszczące Lasy

PostWysłany: Nie Gru 18, 2016 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, teraz wszyscy na Fejsie siedzą, ale i tak jak zwykle kilka osób aktywnych a ponad tysiąc milczy. Fora pewnie wrócą do łask, gdy fejs zniknie z rynku.
_________________
“Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują.” - George Washington
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shunkaha maza
Hohe


Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 2561
Skąd: mazowsze

PostWysłany: Sro Mar 08, 2017 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oby. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Sro Mar 08, 2017 19:34    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Hohe Strona Główna -> Linki do interesujacych stron, portali, czatów... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hohe  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group